JIC-G32184
Código: 778811
Etiquetas:
Fabricante: Case Aplicacion: Case Loaders - Wheel Modelo: W9, W9A, W9B, W9C, W9E, W10, W10B, W10C, W10E
Fabricante: Case Aplicacion: Case Loaders - Wheel Modelo: W9, W9A, W9B, W9C, W9E, W10, W10B, W10C, W10E
Especificaciones:
| Application | Loader Lift |
| Bore | 5 |
| Brand | Case - Hercules |
| Code | P-U-9 |
| Machine Type | Loader - Wheel |
| Model Num | W9, W9A, W9B, W9C, W9E, W10, W10B, W10C, W10E |
| Product Type | Hydraulic Seal Kit |
| Rod | 2-1/2 |
| Weight | 0.735684 lbs |
Sin stock
Disponible por encargue
JIC-G32184
Código: 778811
Sin stock
Por encargue
| Application | Loader Lift |
| Bore | 5 |
| Brand | Case - Hercules |
| Code | P-U-9 |
| Machine Type | Loader - Wheel |
| Model Num | W9, W9A, W9B, W9C, W9E, W10, W10B, W10C, W10E |
| Product Type | Hydraulic Seal Kit |
| Rod | 2-1/2 |
| Weight | 0.735684 lbs |
Fabricante: Case
Aplicacion: Case Loaders - Wheel
Modelo: W9, W9A, W9B, W9C, W9E, W10, W10B, W10C, W10E