JIC-G109504
Código: 778229
Etiquetas:
Fabricante: Case Aplicacion: Case Crawler Dozer Loaders Modelo: 850C, 855C with Backhoe Models 35A, 35C, 35C WL, 35 WL
Fabricante: Case Aplicacion: Case Crawler Dozer Loaders Modelo: 850C, 855C with Backhoe Models 35A, 35C, 35C WL, 35 WL
Especificaciones:
| Application | Backhoe Bucket |
| Bore | 3-1/2 |
| Brand | Case - Hercules |
| Code | P-UB-10 |
| Machine Type | Crawler Dozer Loader |
| Model Num | 850C, 855C with Models 35A, 35C, 35C WL, 35 WL |
| Product Type | Hydraulic Seal Kit |
| Rod | 2-1/2 |
| Weight | 0.241800 lbs |
Sin stock
Disponible por encargue
JIC-G109504
Código: 778229
Sin stock
Por encargue
| Application | Backhoe Bucket |
| Bore | 3-1/2 |
| Brand | Case - Hercules |
| Code | P-UB-10 |
| Machine Type | Crawler Dozer Loader |
| Model Num | 850C, 855C with Models 35A, 35C, 35C WL, 35 WL |
| Product Type | Hydraulic Seal Kit |
| Rod | 2-1/2 |
| Weight | 0.241800 lbs |
Fabricante: Case
Aplicacion: Case Crawler Dozer Loaders
Modelo: 850C, 855C with Backhoe Models 35A, 35C, 35C WL, 35 WL