JIC-G110049
Código: 777463
Etiquetas:
Fabricante: Case Aplicacion: Case Backhoe Loaders Modelo: 580K
Fabricante: Case Aplicacion: Case Backhoe Loaders Modelo: 580K
Especificaciones:
| Application | Backhoe Dipper Ext |
| Bore | 3 |
| Brand | Case - Hercules |
| Code | P-UB-10 |
| Machine Type | Backhoe Loader |
| Model Num | 580K |
| Product Type | Hydraulic Seal Kit |
| Rod | 1-3/4 |
| Weight | 0.138000 lbs |
Sin stock
Disponible por encargue
JIC-G110049
Código: 777463
Sin stock
Por encargue
| Application | Backhoe Dipper Ext |
| Bore | 3 |
| Brand | Case - Hercules |
| Code | P-UB-10 |
| Machine Type | Backhoe Loader |
| Model Num | 580K |
| Product Type | Hydraulic Seal Kit |
| Rod | 1-3/4 |
| Weight | 0.138000 lbs |
Fabricante: Case
Aplicacion: Case Backhoe Loaders
Modelo: 580K